Infolinia: 889 133 333
Producent odzieży: Svoje
Marka odzieży: Svoje
Model odzieży: Zestaw serum konopne z trawą żubrową i kwas hialuronowy 3%
Opis producenta:
Serum z trawą żubrową to połączenie zimnotłoczonego oleju oraz maceratu z trawy żubrowej. Olejowa baza szybko się wchłaniania oraz nie pozostawia uczucia tłustego filmu na skórze. Kumaryny zawarte w trawie żubrowej znane są z właściwości nawilżających. Druga buteleczka to surowiec kosmetyczny, biologicznie czynny składnik preparatów kosmetycznych i dermatologicznych – Potrójny Kwas Hialuronowy 3%. Składa się on z kwasu hialuronowego o różnej masie cząsteczkowej – wielkocząsteczkowy, niskocząsteczkowy i ultraniskocząsteczkowy, więc będzie działał i powierzchownie, i w głębszych warstwach skóry. Łącząc je na dłoni przed użyciem otrzymujemy kosmetyk zawsze świeży. Powstała emulsja łatwo się wchłania. W zależności od potrzeb skóry, dobieramy odpowiednie proporcje. Skóra odwodniona, błyszcząca się będzie potrzebowała większej ilości żelu hialuronowego, z kolei skóra sucha, atopowa, z tendencją do łuszczycy potrzebuje większego natłuszczenia – więcej Serum. Tworzymy w ten sposób kosmetyk personalizowany, odpowiedni dla naszej skóry. Możliwość zmiany proporcji jest idealna przy zmianach pogodowych, np. zimą wychodząc na mróz skóra będzie potrzebowała więcej fazy olejowej (serum konopne). Z fazy wodnej (kwasu hialuronowego) możemy w pielęgnacji dziennej zrezygnować podczas minusowych temperatur i używać jej przed snem.Sposób użycia: Na oczyszczoną skórę twarzy i szyi nałóż niewielką ilość Serum i Potrójnego Kwasu Hialuronowego. Taka emulsja może stanowić bazę pod krem – polecamy takie rozwiązanie w przypadku skóry suchej, atopowej. Może też być aplikowane zamiast kremu, ta opcja sprawdzi się przy skórze trądzikowej, tłustej i mieszanej.Składniki Serum Konopnego: zimnotłoczony olej z konopii, ekstrakt z trawy żubrowej.
Ingredients (INCI): Hierochloe Odorata Extract.


Składniki Potrójnego Kwasu Hialuronowego 3%: Woda, Kwas Hialuronowy (wielkocząsteczkowy, niskocząsteczkowy, ultraniskocząsteczkowy), delikatne konserwanty.
Ingredients (INCI): Aqua, Sodium hyaluronate, Hyaluronic Acid, Dehydroacetic Acid, Benzyl AlcoholZestaw zawiera dwie buteleczki po 15ml.Z uwagi na naturalne surowce, Serum należy przechowywać z dala od źródeł ciepła, szczelnie zamknięty. Zaprzestać używania w razie reakcji alergicznej. Unikać okolic oczu.

Newlsetter

Dopisz się do Newslettera i bądź na bieżąco!

Wróć do zakupów